Pojedynek marek wędkarskich na łowisku NO KILL Nienawiszcz - zapowiedź

21-05-2020

Method Mania vs Extru FishZawsze na przełomie roku planujemy co będziemy robić jako Fundacja „dla Ryb” w kierunku zawodów wędkarskich. Ułożyliśmy dość szybko plan ze spinningiem, pozostała do ułożenia formuła feederowa.

Chcieliśmy stworzyć zawody teamowe, które miały gromadzić trzech lub czterech zawodników z drużyny i mieliśmy połączyć to w Ligę Mistrzów naszego regionu. Miało odbyć się ogólnie siedem spotkań na różnych akwenach, w tym jeziora, rzeka i komercje oraz styl feederowy podczas zawodów miał być dowolny,  klasyczny feeder czy metod feeder -  dobór techniki zależał od drużyny. 

Niestety rzeczywistość w marcu trochę się zmieniła to i my musieliśmy skorygować nasze chęci.

Całość przełożymy może na za rok, a tym czasem zaprosiliśmy Extru Fish do pojedynku z Method Mania.

Wszystkie rundy, a będzie ich łącznie trzy, odbędą się na łowisku No Kill w Nienawiszczu. Technika jaką będziemy łowić to Method Feeder. Pojedynek ma charakter towarzyski, dodano też smaczek rywalizacji.  Czyli będzie punktacja Teamowa oraz Indywidualna.

Każda z drużyn wystawi po 6 zawodników. Pierwszy pojedynek odbędzie się od 23 maja, zbiórka od godziny 10tej i będzie trwał 24h z przerwami, łącznie do godzimy 12tej 24maja 2020r.
Ze względu na bezpieczeństwo i korona wirusa – łowisko No Kill w Nienawiszczu w tym terminie będzie nieczynne – za utrudnienia przepraszamy.

Czekajcie na relację ze spotkania DUEL OF CHAMPIONS. Będzie się działo!!!   


#methodmania #extrufish #feeder #method #pojedynek #łowisko #nokill #Nienawiszcz #fundacja #dlaryb