Zanęta Dirty Banana brązowa

Zanęta bananowa z Method Manii w kolorze brązowym to uniwersalna zanęta do połowu białorybia, a  w szczególności wabi skutecznie liny i karasie.

  • Producent: Method Mania
  • Dostępność: Jest Jest  (165 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 14,81 zł 15,99 zł

Produkt wysyłamy do 48h.

Zamówienie realizujemy w ciągu 48 godzin roboczych.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Trzy w jednym, to nie takie proste, a jednak nowe zanęty Method Manii mają to coś.  Pracowaliśmy nad tym kilka lat, zanęty sypkie przeszyły fazę kilkuset testów na różnych wodach, słuchaliśmy przy tym podpowiedzi zawodników ze światowej czołówki. Udało Nam się stworzyć dla wędkarzy coś wyjątkowego, coś co pozwala łowić ryby różnymi metodami.

Trzy w jednym, czyli zanęta dedykowana do połowu: method feederklasyczny feeder i spławik. Nowe zanęty sypkie są bardzo drobno zmielone i  nie posiadają mączki rybnej.


Stworzyliśmy dla Was cztery odmiany zanęty o smaku bananowym. Testowana na różnych wodach zanęta brązowa zmiksowana z dendrobeną przyciągała bardzo duże liny z wód stojących. Bardzo uniwersalny produkt Method Manii i niezwykle skuteczny. Jak wszystkie nasze zanęty charakteryzuję się bardzo drobną frakcją. Skuteczna o każdej porze roku. W zależności od uciągu wody zaleca się mieszanie z odpowiednią ilością gliny oraz podaniem szatkowanych dżdżownic czy też białych robaków lub pinki. Ma także skuteczne zastosowanie z MIX-em z pelletami Method Manii.


Waga: 900g